Ο επιδαπέδιος ανεμιστήρας σταντ Bow 40cm προσφέρει έντονη δροσιά με ισχυρή απόδοση και κομψό σχεδιασμό. Με ισχύ 60W και αξιόπιστο AC μοτέρ, αυτός ο ανεμιστήρας είναι ιδανικός για μεγάλους χώρους που χρειάζονται γρήγορη και αποτελεσματική δροσιά. Προσφέρει τρία επίπεδα ταχυτήτων και διαθέτει έξι λεπίδες με ιδιαίτερο σχεδιασμό που εγγυώνται τη μέγιστη και ομοιόμορφη κατανομή του αέρα. Η περιστροφή 80°, ρυθμιζόμενη κλίση κεφαλής και το μέγιστο ύψος των 135cm προσφέρουν ευελιξία στην κατεύθυνση του αέρα.
Η βάση βαρέως τύπου 40cm εξασφαλίζει σταθερότητα και ασφάλεια, ενώ το καλώδιο 1,5 μέτρων παρέχει ευκολία στην τοποθέτηση. Ιδανικός για οικιακή ή επαγγελματική χρήση ο Bow είναι ένας δυνατός και αποδοτικός ανεμιστήρας που συνδυάζει άνεση και στυλ.
Ο επιδαπέδιος ανεμιστήρας σταντ Bow 40cm προσφέρει έντονη δροσιά με ισχυρή απόδοση και κομψό σχεδιασμό. Εξοπλισμένος με ένα ισχυρό 60WAC μοτέρ, διαθέτει τρεις λειτουργίες αέρα (Κανονική, Natural, Αθόρυβη) και τρία επίπεδα ταχυτήτων που σας επιτρέπουν να προσαρμόζετε τη ροή αέρα στις ανάγκες σας. Με έξι λεπίδες με ιδιαίτερο σχεδιασμό και περιστροφή 80°, εγγυάται τη μέγιστη και ομοιόμορφη κατανομή του αέρα σε όλο το χώρο. Η ρυθμιζόμενη κλίση της κεφαλής και το μέγιστο ύψος των 135cm παρέχουν ευελιξία, ενώ ο χρονοδιακόπτης 0.5-7.5 ώρες και το πρακτικό τηλεχειριστήριο διευκολύνουν τη χρήση του. Η οθόνη LED με ένδειξη θερμοκρασίας δωματίου προσθέτει μια κομψή αφή, και η βάση βαρέως τύπου 40cm εγγυάται τη σταθερότητα του ανεμιστήρα. Ιδανικός για κάθε σύγχρονο οικιακό ή επαγγελματικό χώρο, ο Bow συνδυάζει απόδοση με πρακτικότητα και στυλ.
Εγγύηση | 2 Έτη |
Χρώμα | Μαύρο |
Είδος | Με Ορθοστάτη |
Τοποθέτηση | Δαπέδου |
Ισχύς | 60W |
Επίπεδα Ταχύτητας | 3 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Οθόνη LED με ένδειξη θερμοκρασίας δωματίου | 6 λεπίδες | 3 λειτουργίες αέρα | Χρονοδιακόπτης 0.5-7.5 ώρες | Πρακτικό τηλεχειριστήριο | Περιστροφή 80° | Ρυθμιζόμενη κλίση κεφαλής | Μέγιστο ύψος 135cm | Βάση βαρέως τύπου 40cm |
Βάρος | 5.8 Kg |
Διαστάσεις L x W x H | 43 x 42 x 139 cm |