Απολαύστε ένα όμορφο γεύμα στον κήπο ή την βεράντα με την παρέα σας με το σετ πικνικ. Το σετ αποτελείται από ένα τραπέζι και δύο πάγκους σε σκούρο πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και είναι ανθεκτικό στο χρόνο και τις ακραίες καιρικές συνθήκες.
Εγγύηση | 2 Έτη |
Χρώμα | Μαύρο Ματ |
Υλικό Σκελετού | Μεταλλικό |
Τεμάχια Επίπλων | 3 Τεμάχια |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ατσάλι με επίστρωση πούδρας |
Βάρος | Σετ: 26 kg |
Διαστάσεις L x W x H | Τραπέζι: 116 x 56 x 73.5 cm / Παγκάκι: 100 x 35 x 41.5 cm |